Příběh vzniku PRÊT à POLE

Příběh vzniku PRÊT à POLE

 

U nás to bylo takové spešl pokus/omyl/náhoda, až se to podařilo! Je to taková longstory short, která nám trvala přes tři roky, než jsme to dali do pohybu.

 

První impuls byl ve chvíli, kdy jsem chtěla tenkrát jako lektorka pole dance “vysekat” ( tzn. odložit tuky a nahodit svaly). Začala jsem se zabývat výživou. A tak jsem se poprvé v životě setkala s proteinovým nápojem.

 

Často jsem si říkala, proč to musí být tak sladké nebo hnusné a tak… Proč to neudělat podle toho, co sami chceme? Co nám brání? Asi miliarda věcí a přišel na svět první návrh proteinu. Našli jsme spolehlivého dodavatele, u kterého dodnes vyrábíme. 

 

Hle a na svět přišel první protein severského názvu a ten měl docela úspěch a vážně dobře chutnal, a pak jsme potkali lepší protein, lepší suroviny, lepší aroma a postupně se to ladilo.

 

A pak přišel můj osobní boj zaměstnaná nebo zaměstnávájící sebe se... Rozhodnutí padlo záhy, už nechci pracovat pro jiné, ale pro sebe. Bilo se to ve mně a zvítězilo buď kým chceš být. Na to záhy následovalo někdy v půlce roku 2018 založit vlastní studio na pole dance a aerial sporty Poledance-Ostrava.cz a nakonec (KONEČNĚ) jsem se rozhodla na další krok a to udělat vlastní značku proteinu. Která bude prostě SEXY!

 

První na řadě byl název, tehdy jsme s kolegyní z nového studia sedly a tvořily něco, co bude dynamické, lehké, inspirativní a hlavně sexy. A tehdy vznikl název PRÊT à POLE (Buď připraven/á na tyč/pól) s podtitulem READY TO CHALLENGE (připraven/á na výzvu).

 

Další dva roky jsme ladili složení, design a taky e-shop. Nejdůležitější bylo minimum sladidel (aktuálně jsme skoro na nule), kvalita surovin, chuť, zamíchatelnost a obsah minerálů, přidali jsme Aquamin. 

 

Teď máme už spoustu věcí hotovo a jdeme dál :-)

E-shop frčí, plánujeme akce a až to půjde tak i workshopy a ochutnávky.

 

READY TO CHALLENGE!!!

 

Baila

PAP_stvorenisveta