Příběh vzniku PRÊT à POLE

Příběh vzniku PRÊT à POLE

 

U nás to bylo takové spešl pokus/omyl/náhoda, až se to podařilo! Je to taková longstory short, která nám trvala přes tři roky, než jsme to dali do pohybu.

 

První impuls byl ve chvíli, kdy jsem chtěla tenkrát jako lektorka pole dance “vysekat” ( tzn. odložit tuky a nahodit svaly). Začala jsem se zabývat výživou. A tak jsem se poprvé v životě setkala s proteinovým nápojem.

 

Často jsem si říkala, proč to musí být tak sladké nebo hnusné a tak… Proč to neudělat podle toho, co sami chceme? Co nám brání? Asi miliarda věcí a přišel na svět první návrh proteinu. Našli jsme spolehlivého dodavatele, u kterého dodnes vyrábíme. 

 

Hle a na svět přišel první protein severského názvu a ten měl docela úspěch a vážně dobře chutnal, a pak jsme potkali lepší protein, lepší suroviny, lepší aroma a postupně se to ladilo.

 

A pak přišel můj osobní boj zaměstnaná nebo zaměstnávájící sebe se... Rozhodnutí padlo záhy, už nechci pracovat pro jiné, ale pro sebe. Bilo se to ve mně a zvítězilo buď kým chceš být. Na to záhy následovalo někdy v půlce roku 2018 založit vlastní studio na pole dance a aerial sporty Poledance-Ostrava.cz a nakonec (KONEČNĚ) jsem se rozhodla na další krok a to udělat vlastní značku proteinu. Která bude prostě SEXY!

 

První na řadě byl název, tehdy jsme s kolegyní z nového studia sedly a tvořily něco, co bude dynamické, lehké, inspirativní a hlavně sexy. A tehdy vznikl název PRÊT à POLE (Buď připraven/á na tyč/pól) s podtitulem READY TO CHALLENGE (připraven/á na výzvu).

 

Další dva roky jsme ladili složení, design a taky e-shop. Nejdůležitější bylo minimum sladidel (aktuálně jsme skoro na nule), kvalita surovin, chuť, zamíchatelnost a obsah minerálů, přidali jsme Aquamin. 

 

Teď máme už spoustu věcí hotovo a jdeme dál :-)

E-shop frčí, plánujeme akce a až to půjde tak i workshopy a ochutnávky.

 

READY TO CHALLENGE!!!

 

Baila

PAP_stvorenisveta

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení